Actueel
Voert u regelmatig goederen in vanuit een land buiten de EU?

Voert u regelmatig goederen in vanuit een land buiten de EU?

10 september 2018
Categorie: Nieuws

Voert u goederen in vanuit een land buiten de EU, dan moet u deze goederen aangeven bij de Douane. U betaalt dan invoerrechten en btw.

Gebruikt u de goederen voor belaste omzet? Dan kunt u de btw  aftrekken als voorbelasting in uw btw-aangifte. U moet in dit geval dus de BTW voorfinancieren.

Voert u regelmatig goederen in vanuit een land buiten de EU? Dan kunt u bij de Belastingdienst een vergunning artikel 23 aanvragen. U betaalt de btw dan niet bij de Douane, maar geeft die aan in uw btw-aangifte. Die hoeft u dan niet voor te financieren.

Wij helpen u graag bij het aanvragen van een dergelijke vergunning.

Terug

ONDERNEMERSUPDATE

Stadion.jpgDE GEVOLGEN EN KANSEN VAN PRINSJESDAG 2018!

Donderdag 27 september in Ommen

Meer info en aanmelden