Gepubliceerd op: 2026-06-24

SMO: 2222 kilometer naar Albanië

SMO
No items found.
No items found.

De neef van onze collega Aron stapte samen met zijn vriend op zaterdag 16 mei op de fiets richting Albanië. Niet voor een vakantie. Wel om geld op te halen voor kansarme kinderen. Een tocht van maar liefst 2.222 kilometer lag voor hen.

Met een ambitieus doel: € 22.220 ophalen voor kinderen die niet vanzelfsprekend toegang hebben tot onderwijs, voedsel en andere basisvoorzieningen. Kilometer voor kilometer kwamen ze dichterbij. En met succes.

Niet alleen bereikten de jongens Albanië. Ook het streefbedrag werd gehaald én overhandigd. Een geweldige prestatie. Zowel op sportief als maatschappelijk vlak. Dankzij de actie krijgen kinderen in Albanië meer kansen voor de toekomst. Denk aan zomerkampen voor kinderen, ondersteuning van studenten aan een bijbelschool in Tirana en praktische hulp als voedselprojecten.

En dat maakt deze reis misschien nog wel waardevoller dan de 2.222 kilometer die ervoor nodig waren. Een resultaat om trots op te zijn. En daar dragen wij via het SMO budget graag een steentje aan bij.

Tags
SMO
No items found.
No items found.
Datum
2026-06-24
Deel artikel

Heb je een vraag of kom je graag eens kennismaken?